1998'den beri halı yıkamada güvenilir adresiniz.

1998'den beri halı yıkamada güvenilir adresiniz.

1998'den beri Eskişehir'de halı yıkama hizmetini profesyonel bir biçimde sunan Kara Halı Yıkama Fabrikası shaggy (şagi) halılarınızı antibakteriyel özelliği olan halı yıkama deterjanlarıyla yıkamaktadır.

 

Shaggy halılar görsel açıcan çok dekoratif olmasına rağmen Shaggy halıları evlerinizde yıkamak çok zordur, silinmesi durumunda kirler halı dibine nüfus eder, silkelediğiniz takdirde sadece temizlendiğini sanarsınız fakat asla gerçek hijyen yakalanamaz saç, tüy vb halınızdan ayrılmaz.

 

Shaggy halılarınız profesyonel halı yıkama fabrikamızda son teknoloji makinelerimiz ile ilk olarak hav alma makinasına alınır ve toz, saç, tüy vb ayrıştırılır. Sonrasında uygun deterjanlarla yıkanır ve durulanır. Kapalı ortamda kurutulur. Son kontrolleri gerçekleştirilir, parfümlenir ve ücretsiz servis aracımız ile size uygun gün ve saatte adresinize teslim edilir.

 

Shaggy Halılarınız için yıkama hizmetimizin fiyatı için TIKLAYINIZ!

 

Sizde hemen Eskişehir Halı Yıkama Fabrikasıyla iletişime geçerek shaggy halılarınızı yıkatabilirsiniz. 0222 239 99 99 nolu telefonlarımızı arayarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Web Tasarım