1998'den beri halı yıkamada güvenilir adresiniz.

1998'den beri halı yıkamada güvenilir adresiniz.

Sipariş Oluşturma

Sipariş Oluşturma

Eskişehir halı yıkama fabrikaları içinde kaliteli ve etkin hizmet sunan Kara Halı Yıkama Fabrikası müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde tutmuştur. Emanetimiz olan halılarınızın yıkanırken hangi aşamalardan geçtiğini sizlere kısaca anlatacağız.   Kara Halı Yıkama müşteri hizmetlerine gelen siparişleriniz ilgili birimimize iletilir ve ekibimiz size uygun saatte adresinize gelerek halılarınızı ücretsiz servis araçlarımız ile yerinden alır.    Halı yıkama siparişinizi hemen oluşturmak için 0222 239 99 99  nolu telefonlarımızı arayarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. .

Devamı İçin Tıklayın

Toz Alma

Toz Alma

Halı yıkama fabrikamıza sevkiyatı gerçekleştirilen halılarınız ilk olarak toz çırpma ve hav alma makinasına alınarak yıkama işlemi öncesinde toz, pislik, kırıntı vb. arındırılır.

Devamı İçin Tıklayın

Yıkama Öncesi

Yıkama Öncesi

Halılar özelliklerine göre ayrılarak zarar görmemeleri için farklı yıkama türleri kullanılır. Eskişehir Kara Halı Yıkama Fabrikasında halılarınız türüne göre özel yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Akıllı panelimiz sayesinde basınç ayarı yapılır. Her halıya farklı baskı uygular, farklı deterjan, halının kirlilik durumuna göre bant hız ayarını ayarlamaktayız.

Devamı İçin Tıklayın

Halı Yıkama ve Durulama

Halı Yıkama ve Durulama

Halı Yıkama işlemi full otomatik, akıllı ve dokunmatik ekranlı 6000 watt vakumlu halı yıkama makinamız ile titizlikle ve bitkisel şampuanlarla gerçekleştirilir.   Yıkama işleminin ardından tazyikli su ile durulama işlemi yapılır.   Halı yıkama makinamızın özellikleri şu şekildedir:   HYM 234-V OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNESİ Güç Kaynağı: 380 V Motor gücü: 9 kw Pnömatik basınç ayarlı 4 üniteli ana yıkama, 50 meç fırça Bağımsız mafsallı fırça hareket sistemi Fırça merkezinden su ve deterjan verme fonksiyonu Basınçlı gezer nuzullu durulama sistemi 4 emici kanallı hareketli vakum sistemi PLC kontrollü, otomatik ve elle kumanda fonksiyonu Komple galvaniz kaplama ve paslanmaz çeli

Devamı İçin Tıklayın

Halı Sıkma

Halı Sıkma

Durulanıp rulo haline getirilen halılar kontrol kapaklı, körüklü halı sıkma makinalarımız ile sıkma makineleri ile sıkılarak suyu arındırılır.   Otomatik halı sıkma makinamızın özellikleri şu şekildedir:   HSS 265 OTOMATİK HALI SIKMA SANTRİFÜJÜ Güç kaynağı: 380 V Motor gücü: 5.5 kw Titreşim ve kapak emniyet sensörü Havalı süspansiyon sistemi Pnömatik fren sistemi Dijital zaman panosu Opsiyonel merkezi yağlama sistemi İç tambur paslanmaz çelik (3mm) Dış gövde sıcak daldırmaz galvaniz kaplama (4mm) Ayaklar sıcak daldırmaz galvaniz kaplama (8mm) İç tambur ölçüleri; çap;350 mm, boy:2650 mm Çalışma devri: 1300 cev/dk Sıkma süresi: 1-2 dk Yüksek

Devamı İçin Tıklayın

Kapalı Ortamda Kurutma

Kapalı Ortamda Kurutma

Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız tamamıyla kapalı kurutma alanımıza alınır. Kurutma alanımız 300m2 halı kurutma kapasitesine sahip, tamamen strafor ile yalıtımlı, içerisinde 2 adet nem alma cihazı bulunan tamamiyle kapalı bir alandır. Bu oda sayesinde yaz-kış halıyı 12 saatte kurutmak mümkündür.

Devamı İçin Tıklayın

Fırçalama ve Parfümleme

Fırçalama ve Parfümleme

Kuruyan halılarınız fırçalama, hav alma makinasına alınır öncelikle fırçalanır sonrasında parfümleme işlemi yapılır.

Devamı İçin Tıklayın

Kontrol ve Paketleme

Kontrol ve Paketleme

Son kontrolleri yapılan halılarınızın paketleme işlemi gerçekleştirilir ve teslimata hazır hale getirilir.

Devamı İçin Tıklayın

Teslimat

Teslimat

Halılarınız sizden randevu alınarak ücretsiz servis aracımız ile evlerinize veya işyerlerinize teslim edilir. Ödemeyi nakit olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi kapıda kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına 3 - 6 taksit imkanı bulunmaktadır.

Devamı İçin Tıklayın

Web Tasarım