1998'den beri halı yıkamada güvenilir adresiniz.

1998'den beri halı yıkamada güvenilir adresiniz.

1998'den beri Eskişehir'de halı yıkama hizmetini profesyonel bir biçimde sunan Kara Halı Yıkama Fabrikası Çin halılarınızı antibakteriyel özelliği olan halı yıkama deterjanlarıyla yıkamaktadır. Çin halıları özel halılardır bu sebeple yıkama işlemide profesyonel makinalarda, uygun program ve deterjan seçimiyle işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Çin halılarınızı Kara halı yıkama Eskişehir'in konusunda deneyimli uzman personeline teslim edin, pişman olmayın.

 

Çin halılarınız profesyonel halı yıkama fabrikamızda son teknoloji makinelerimiz ile ilk olarak hav alma makinasına alınır ve toz, saç, tüy vb ayrıştırılır. Sonrasında uygun deterjanlarla yıkanır ve durulanır. Kapalı ortamda kurutulur. Son kontrolleri gerçekleştirilir, parfümlenir ve ücretsiz servis aracımız ile size uygun gün ve saatte adresinize teslim edilir.

 

Çin Halılarınız için yıkama hizmetimizin fiyatı İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Sizde hemen Kara Halı Yıkama Fabrikasıyla iletişime geçerek Çin halılarınızı yıkatabilirsiniz. 0222 239 99 99  nolu telefonlarımızı arayarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Web Tasarım